Ši instrukcija tinkama tiek surenkant paspirtuką pirmą kartą, tiek išplečiant kompresiją atsilaisvinus vairui. Jeigu važinėjant su paspirtuku jaučiate, kad paspirtuko vairas pradėjo klibėti – tai reiškia, kad kompresiją reikia išplėsti.

 

Vairo kolonėlės guoliai, HIC kompresijos pleištas (vamzdelis), kompresinis dangtelis ir kompresinis varžtas paprastai yra sumontuojami ant vairo šakės gamykloje. Jeigu keičiate nauju – turite surinkti patys.

 

Jeigu HIC kompresinė Sistema turi būti sureguliuota – uždėkite HIC pleištą ant vairo šakės, ir prisukite kompresinį dangtelį su varžtu tol, kol vairo kolonėlė nustos klibėti, o šakė judės laisvai. Neperveržkite

Užmaukite vairą ant šakės

Atsukite gnybtą taip, kad jis atitktų vairo šakėje esantį išpjovimą.

Kai vairas yra sureguliuotas teisingai ir ratukas nukreiptas tiesiai, suveržkite gnybto varžtus. Veržkite pamažu visus varžtus, paeiliui pasukdami kiekvieną varžtą ir vis stipriau suverždami. Neperveržkite

 

Nepamirškite pastoviai tikrinti gnybto, kompresijos mechanizmo ir visų kitų paspirtuko varžtų, juos suveržkite. Atsiradus garsui guoliuose – pakeiskite juos į naujus.